Miejsce przyjazne dla dzieci – Kąty Rybackie

Posted on 17 grudnia 2016

Kąty Rybackie to doskonały kurort, do którego można przyjeżdżać z całą rodziną, ponieważ tutejsza oferta noclegów jest niezwykle przyjazna na takie wypady. Warto zatem skupić się na poszukiwaniu atrakcji turystycznych, które dopasowane będą do najmłodszych wczasowiczów. Na pewno bardzo duże wrażenie wywołuje tutejsza przystań żeglarska. Mianowicie można nie tylko zobaczyć prawdziwe łodzie i jachty, ale także nie ma najmniejszego problemu z tym, żeby samemu wypożyczyć w tym miejscu sprzęt wodny. Zatem jeśli ktoś ma ochotę popływać rowerem wodnym czy też kajakiem po wodach Zalewu Wiślanego, to rzeczywiście trafił pod właściwy adres.

Kolejną atrakcją dla najmłodszych jest znajdujące się właśnie w tym miejscu boisko do gry w piłkę. Oczywiście jest to miejsce, do którego najczęściej zaglądają chłopcy. Natomiast zaraz obok tego obiektu mamy do czynienia z funkcjonalnym i niezwykle przyjaznym dla najmłodszych placem zabaw. Na nim dzieci mogą swobodnie oddać się zabawie, natomiast rodzice lub opiekunowie odpoczną na znajdujących się na placu ławeczkach.

Jednak jeśli ten plac zabaw okaże się dla dzieci za mały, zawsze można wybrać się bardziej w głąb Mierzei Wiślanej, a dokładnie do Krynicy Morskiej. Ponieważ właśnie tutaj znajduje się największy plac zabaw w całym regionie. Dzieci na jednym bilecie mają dostęp do wielkiego kompleksu, w którym znajduje się między innymi Zamek Pinokio czy też basen wypełniony kolorowymi kuleczkami.

Ciekawostką w Krynicy Morskiej jest także dom do góry nogami. Wchodzenie do niego będzie prawdziwą frajda. Ponieważ rzeczywiście wszystko w nim znajduje się dosłownie do góry nogami. Natomiast jeśli dzieci uwielbiają jazdę na wszelkiego rodzaju karuzelach, to pewnie będą zadowolone z takich atrakcji, jakie dostarczy im Lunapark Krynica.

Jak widać, jeśli tylko dobrze się rozejrzymy, nie tylko w Kątach Rybackich, ale również w okolicznych kurortach znajdujących się na Mierzei Wiślanej będziemy mieli niebywałą okazję do tego, by znaleźć wiele ciekawych atrakcji turystycznych dopasowanych do dzieci. W takim razie wypad nad Bałtyk, a dokładniej nad Zatokę Gdańską oraz Zalew Wiślany zaczyna się bardzo robić popularny dla podróżujących z całymi rodzinami.

Bez kategorii


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>