Odwiedziny w Międzywodziu

Posted on 8 lutego 2017

Międzywodzie jest wsią znajdującą się nad polskim morzem, położoną na wyspie Wolin [wikipedia.org/wiki/Wolin], między Bałtykiem a Zalewem Kamieńskim. W latach 1974-2005 Międzywodzie funkcjonowało jako miejscowość uzdrowiskowa, ze względu na panujące tam warunki naturalne. Leczono tu choroby narządów ruchu oraz choroby reumatyczne. Wieś ta często jest wybierana jako miejsce wypoczynku w okresie wakacyjnym zarówno przez starszych jak i młodszych wczasowiczów.

Znajduje się tu szeroka i długa, piaszczysta plaża, na której można zbierać muszelki wyrzucane na brzeg przez fale. Spacerując nią można dojść do Międzyzdrojów. Na plaży można również pograć w piłkę czy po prostu poopalać się. W pobliżu głównego wejścia znajduje się ciągle rozbudowywany kompleks barowo – dyskotekowy, z którego można podziwiać morze nawet w pochmurne i chłodne dni. W pobliżu Międzywodzia znajdują się liczne muzea oraz parki rozrywki, jak np. Muzeum Figur Woskowych w pobliskich Międzyzdrojach czy Bałtycki Park Dinozaurów w Dziwnowie. Międzywodzie posiada również doskonałą bazę noclegową [meteor-turystyka.pl/noclegi,miedzywodzie,0.html]. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Zostając na dłużej w miejscowości Międzywodzie warto skorzystać z oferty noclegowej obiektu Villa Bartosz. Jest ona zlokalizowana przy ulicy Zatocznej 16. Obiekt ten oferuje swoim gościom pięć pokoi dwuosobowych, dziesięć pokoi trzyosobowych oraz pięć pokoi czteroosobowych. Cena za pobyt w pokoju dwuosobowym plasuje się od siedemdziesięciu do stu złotych, natomiast nocleg w pokoju trzyosobowym będzie nas kosztował od stu pięciu do stu pięćdziesięciu złotych. W przypadku, gdy zdecydujemy się na wybór pokoju czteroosobowego, będziemy musieli zapłacić od stu czterdziestu do dwustu złotych. Doba pobytowa trwa w tym obiekcie od godziny 14.00 do 11.00 w ostatnim dniu. W ofercie tego obiektu są sześćdziesiąt cztery miejsca noclegowe. Pokoje oferowane przez właścicieli posiadają łazienki oraz telewizor. Goście mają do dyspozycji lodówkę oraz sprzęt plażowy. Ponadto na terenie, na którym został zlokalizowany obiekt, znajduje się parking oraz miejsce na ognisko. Na terenie Villi Bartosz istnieje możliwość zorganizowania ogniska bądź grilla. Warto wiedzieć, iż na terenie Villi Bartosz znajduje się lokal gastronomiczny, w którym może pomieścić się około osiemdziesięciu osób. Goście mają do dyspozycji również drink bar. Odległość obiektu do plaży wynosi zaledwie czterysta metrów.

Bez kategorii


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>